serwis +(48) 609 000 981
hurtownia +(48) 609 000 954

serwis@mkjgroup.pl
hurtownia@mkjgroup.pl

seatcg

2020-09-10

Klient Detaliczny
Modernizacja/Wymiana Rozdzielnic Dla Klientów Detalicznych

Nasza firma specjalizuje się w zakładaniu, wymianie, modernizacji oraz projektowaniu instalacji elektrycznych zarówno dla budynków czy pomieszczeń specjalnego przeznaczenia jak i również dla budynków mieszkalnych jak mieszkania oraz domki jednorodzinne.

Często zapominamy jak ważna jest prawidłowa instalacja elektryczna a to ona odpowiada za komfort a przedewszystkim za bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich.

Prawidłowo dobrane bezpieczniki różnicowo-prądowe czy nadprądowe to niewątpliwie najstotniejszą część w sercu instalacji czyli rozdzielnicy naszej instalacji elektrycznej.

Estetyka jest równie ważna  dlatego zwracamy na nią szczególną uwagę. Udowadniają to Zdjęcia z realizacji przedstawiające wymianę starej rozdzielnicy wraz z osprzętem  na nową wedle życzenia klienta

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X