serwis +(48) 609 000 981
hurtownia +(48) 609 000 954

serwis@mkjgroup.pl
hurtownia@mkjgroup.pl

seatcg

2021-02-10

Hyundai Engineering
Realizacja dla Hyundai Engineering w Policach

Nasza firma na rynku pracy jest już 11 lat, wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej pozwoliło nam na świadczenie usług  dla  Hyundai Engineering który obecnie jest głównym wykonawcą przy budowie zakładów polimerowych w Policach .Świadczone usługi Zaczynające się od zakładania całych instalacji elektrycznych w kontenerach przeznaczonych dla pracowników, po przez doprowadzenie zasileń do dźwigów i zakładania na nich oświetlenia,  do rozstawienia rozdzielni budowlanych zasilających wszelkiego rodzaju narzędzia budowlane oraz kompleksy wcześniej wspomnianych kontenerów, wykonywane były sprawnie z zachowaniem pełnego profesjonalizmu.

Prace na budowie muszą iść do przodu, nie można pozwolić na wstrzymanie robót, tym bardziej na przerwy w dostawie energii elektrycznej, rzetelność naszej firmy, odpowiednie rozplanowanie prac oraz szybkie reagowanie na awarie pozwoliły  na zachowanie płynności prac budowlanych.

 

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X