serwis +(48) 609 000 981
hurtownia +(48) 609 000 954

serwis@mkjgroup.pl
hurtownia@mkjgroup.pl

seatcg

2019-08-11

PKP CARGO
Realizacja dla PKP CARGO

Grupa PKP CARGO  to największy w Polsce i przodujący w Unii Europejskiej operator kolejowych przewozów towarowych. Najważniejszą gałęzią działalności Grupy jest transport kolejowy. Swoim Klientom oferuje zintegrowane łańcuchy logistyczne obejmujące różne rodzaje transportu.

Sukces Grupy PKP CARGO opiera się na trzech filarach: know-how zdobytym przez lata działania na dużą skalę, zespole wykwalifikowanych pracowników oraz największym w Polsce, wciąż unowocześnianym taborze kolejowym, liczącym prawie 2500 lokomotyw i ponad 60 tys. wagonów.

 

MILOO LIGHTING – polska marka oświetlenia LED dla przemysłu przeprowadziła modernizację oświetlenia w hali remontowej PKP CARGO w Szczecinie. W miejsce 324 sztuk opraw w technologii sodowej zainstalowano 116 sztuk opraw oświetleniowych w najnowszej technologii LED – SPACE L.

Efekty modernizacji widać już przy pierwszym ‘rzucie okiem’ jednak co najważniejsze jej efekty ekonomiczne pokazują prawdziwe korzyści:

Przewidywana oszczędność kosztów zużycia energii elektrycznej w pierwszym roku: 348 000 zł*

Przewidywana oszczędność po 7 latach: 2 592 106 zł*

Uwaga, ta strona używa COOKIES. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij X